Forma i typ
Książki
(14)
Publikacje fachowe
(1)
Publikacje informacyjne
(1)
Dostępność
dostępne
(14)
Placówka
Wypożyczalnia Główna
(14)
Autor
Konopacki Adam
(1)
Sarzyński Piotr
(1)
Wrey Mark
(1)
Rok wydania
2010 - 2019
(1)
2000 - 2009
(5)
1990 - 1999
(4)
1980 - 1989
(3)
1970 - 1979
(1)
Kraj wydania
Polska
(14)
Język
polski
(8)
angielski
(6)
Temat
Aukcje
(14)
Akademia Sztuk Pięknych (Warszawa)
(5)
Kolekcjonerstwo
(2)
Rynek sztuki
(2)
Cybis, Jan (1897-1972)
(1)
Porcelana
(1)
Sztuka współczesna
(1)
malarstwo 19-20 w.
(1)
malarstwo 20 w.
(1)
malarstwo-Polska
(1)
medalierstwo-Anglia
(1)
porcelana-Europa
(1)
sztuka-Polska
(1)
Temat: czas
2001-
(1)
Temat: miejsce
Polska
(1)
Gatunek
Biografie
(1)
Raport
(1)
14 wyników Filtruj
Brak okładki
Książka
W koszyku
1 placówka posiada w zbiorach tę pozycję. Rozwiń informację by zobaczyć szczegóły.
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. CD 8 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. B 9091 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Przewodnik po rynku malarstwa / Piotr Sarzyński, Adam Konopacki. - Warszawa : Iskry, 1999. - 265 s. : il. kolor. ; 21 cm.
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. B 5812 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. B 10366 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Christie's Review of the Season 1988 / red. Mark Wrey. - Oxford : Phaidon, 1988. - 504 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. B 10404 OG (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. ASP 176/1 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. ASP 176/2 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. ASP 176/3 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. ASP 176/4 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. ASP 176/5 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Modern Masters Painttings and Sculpture. - Palm Beach : Trosby Galleries, 1972. - 64 s. : il. cz. b. i kolor. ; 26 cm.
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. RZ 260 (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. RP 1082, RP 844 (2 egz.)
Książka
W koszyku
Rynek sztuki w Polsce : raport 2018 / Artinfo.pl. - Warszawa : Artinfo.pl, 2018. - 253 strony : ilustracje ; 27 cm.
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. C 2519 OP (1 egz.)
Brak okładki
Książka
W koszyku
Wypożyczalnia Główna
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. KZ 873 (1 egz.)
Pozycja została dodana do koszyka. Jeśli nie wiesz, do czego służy koszyk, kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.
Nie pokazuj tego więcej